Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.05.2010, 18:31
Sugestie ? Czas sie ogarnąć. Jeszcze kilka lat takiego "zarządzania" klubem i nie będziemy się martwić o przegrane MP tylko wegetować w środku tabeli.