Temat
:
Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
13
15.05.2010, 18:30
Ja sądze, iż władze się ogarną i zrobią to i owo, aby w następnym sezonie zmiażdżyć rywali, ale do tego potrzeba zawodników o innej mentalności, co się wiąże z transferami, a narazie tych nie widać. Amica już coś robi, myślę o Kiełbie i Cetnarskim.
johny96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do johny96
Znajdź inne posty napisane przez johny96