Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.05.2010, 18:30
Ja sądze, iż władze się ogarną i zrobią to i owo, aby w następnym sezonie zmiażdżyć rywali, ale do tego potrzeba zawodników o innej mentalności, co się wiąże z transferami, a narazie tych nie widać. Amica już coś robi, myślę o Kiełbie i Cetnarskim.