|
Teraz sobie tak mysle na zimno i doszedłem do wniosku ze to dobrze ze przegralismy mistrzostwo.
Od przegranego dwumeczu z Levadią było wiadome ze cos jest nie tak. pozniej patrząc na przegrane najwazniejsze mecze czyli z Lechem,Legią i Cracovią uswiadomiłem sobie ze Wisła to juz nie ta sama Wisła.
Potrzeba zmian.bo inaczej daleko nie zajedziemy. transfery,transfery i jeszcze raz transfery! Wracamy na Reymonta i odbierzemy pyrom tego "majstra"!!!!!!
|