Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 15.05.2010, 18:27
Miejmy nadzieje ze gorzej byc nie może. W 2002 tez było VICE a potem sukcesy w Europie. Basałaj wraca, jakieś transfery wyjebać tych co poprostu są słabi i heja. I obserwujcie co sie bedzie działo jak Lewy i Peszko odejdzie.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując