|
Jeśli klub nie będzie lepiej zarządzany to nie będzie lepiej, tylko gorzej!
Myślę że główna przyczyna porażki w tym roku to brak zarządzania klubem. Widać to po słabych transferach, braku sponsora, a także problemach z dogadaniem się z miastem w sprawie stadionu. Jak powiedział Majchrowski na kazde spotkanie w sprawie stadionu z Wisły przychodzi ktoś inny, ale jedno się nie zmienia: ten ktoś nie ma mocy decyzyjnej.
|