|
Owszem, mówiono, że będzie ciężko o cokolwiek, ale nikt nie spodziewał się przegranych u siebie w derbach, czy z Koroną. Dlatego ten sezon jest rozczarowaniem, bo cała liga grała piach i można spokojnie zapewnić sobie mistrzostwo. Gdyby tylko była normalna organizacja klubu, to teraz moglibyśmy zastanawiać się, kto mógłby być wzmocnieniem.
|