Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.05.2010, 18:26
Owszem, mówiono, że będzie ciężko o cokolwiek, ale nikt nie spodziewał się przegranych u siebie w derbach, czy z Koroną. Dlatego ten sezon jest rozczarowaniem, bo cała liga grała piach i można spokojnie zapewnić sobie mistrzostwo. Gdyby tylko była normalna organizacja klubu, to teraz moglibyśmy zastanawiać się, kto mógłby być wzmocnieniem.