Temat
:
Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline
#
4
15.05.2010, 18:23
Może na początku sezonu tak było, ale przypomnę, że mieliśmy już nad Lechem 11 punktów przewagi.
Dla mnie sezon został spie...y na początku rundy, jak wtopiliśmy z GKS i Arką i nie potrafiliśmy wygrać z Jagą. Taka prawda.
willow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do willow
Znajdź inne posty napisane przez willow