Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.05.2010, 18:23
Może na początku sezonu tak było, ale przypomnę, że mieliśmy już nad Lechem 11 punktów przewagi.
Dla mnie sezon został spie...y na początku rundy, jak wtopiliśmy z GKS i Arką i nie potrafiliśmy wygrać z Jagą. Taka prawda.