Temat
:
Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
3
15.05.2010, 18:20
Rok temu wszyscy pisali że europejskie puchary to maksimum możliwości przy dobrym wietrze. Nie było tragicznie, choć apetyt rósł w miarę jedzenia...
Głowy do góry, będzie jeszcze dobrze!
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan