Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.05.2010, 18:20
Rok temu wszyscy pisali że europejskie puchary to maksimum możliwości przy dobrym wietrze. Nie było tragicznie, choć apetyt rósł w miarę jedzenia...

Głowy do góry, będzie jeszcze dobrze!