Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.05.2010, 18:06. Przegrany sezon - opinie, przyczyny, sugestie, komentarze
Witam,

Co by nie zaśmiecać innych tematów, tutaj porozmawiajmy o minionym sezonie, nie będziemy ładować wszystkich postów w temat o meczu z Odrą.

Dla mnie sprawa jest jasna: Lech prześcignął nas organizacyjnie we wszystkich elementach. Mimo, że wielkiej piłki nie grali, a i sędziowie swoje dołożyli, przyczyn porażki należy upatrywać w sobie:

1. Brak sensownych transferów
2. Brak jakiejkolwiek wizji zespołu na najbliższe lata
3. Fatalne przygotowanie zespołu przez Skorżę
4. Totalny burdel we władzach naszego klubu

Coś pominąłem?