|
Witam,
Co by nie zaśmiecać innych tematów, tutaj porozmawiajmy o minionym sezonie, nie będziemy ładować wszystkich postów w temat o meczu z Odrą.
Dla mnie sprawa jest jasna: Lech prześcignął nas organizacyjnie we wszystkich elementach. Mimo, że wielkiej piłki nie grali, a i sędziowie swoje dołożyli, przyczyn porażki należy upatrywać w sobie:
1. Brak sensownych transferów
2. Brak jakiejkolwiek wizji zespołu na najbliższe lata
3. Fatalne przygotowanie zespołu przez Skorżę
4. Totalny burdel we władzach naszego klubu
Coś pominąłem?
|