Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 15.05.2010, 17:05
Tak sobie właśnie uświadomiłem... do klubu wracają Kapka i Basałaj, a oni Kasperczaka przecież nie cierpią... czyżby odejście naszego trenejro było faktycznie przesądzone?