Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6915
Stary 15.05.2010, 13:46
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Z takim myśleniem to zawsze będziemy skazani na PiS lub PO bo ich kandydaci mają największe szanse...
Dokładnie ,od razu zróbmy drugą turę ,a tych 8 pozostałych kandydatów od razu powinny skreslić.Media ,co jest smutne, kreują tak rzeczywistość,żeby z demokracji i wyborów zrobić kpinę. Przy tak zamurowanej scenie politycznej i dotacjach budżetowych dla tylko 4 partii ,to sądze ze te same geby ktore ogladamy od 20 lat ,bedziemy ogladali kolejne 20 lat az umra przy swoich korytach