QBAS napisał(a):

|
Szkolenie to zupełnie osoby temat. Moim zdaniem będziemy mogli powiedzieć, że Cupiał poważnie i długofalowo myśli o Wiśle, gdy powstanie sekcja młodzieżowa z prawdziwego zdarzenia z całym zapleczem treningowym. Tak, żeby najmłodsi mogli trenować na trawie (sztucznej lub prawdziwej) 12 m-cy w roku! Do tego czasu całe ruchy transferowe są o kant d... rozbić i jest to krótkoterminowe działanie
|
sekcja treningowac z prawdziwego zdarzenia z całym zapleczem treningowym.
Rozumiem, ze teraz kilku chłopcow z łapanki i synowie treneró trenują tylko biegi na 100 metrów od Yakuzy do bram na C.
Bez jaj, Chorwacja kraj 10x mniejszy niz My, a nie potrzebuja tam wypasionych boiski i lazurowych piłek.
Byłem, widzialem jak trenuja młodzi i gdzie trenuja.
Zreszta, mamy taki przykład Irka Jelenia czy Kuby. Z IV lig chłopaki wzięci, dlaczego graja tam gdzie graja?
Bo im w głowe nie uderzyło nic, byli ambitni a przede wszystkim pracowali na swoj sukces.
Jak przypominam sobie KUbe, co gral w meczu ze złamana kościa środstopia bodajze. A dzis? Połowa to czeka by sie nabawic urazu i isc na chorobowe...
Mit o tym ze nie mamy baz szkoleniowych jest o kant dupy rozbic jak dla mnie.