Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22691
Stary 15.05.2010, 12:24
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Szkolenie to zupełnie osoby temat. Moim zdaniem będziemy mogli powiedzieć, że Cupiał poważnie i długofalowo myśli o Wiśle, gdy powstanie sekcja młodzieżowa z prawdziwego zdarzenia z całym zapleczem treningowym. Tak, żeby najmłodsi mogli trenować na trawie (sztucznej lub prawdziwej) 12 m-cy w roku! Do tego czasu całe ruchy transferowe są o kant d... rozbić i jest to krótkoterminowe działanie
sekcja treningowac z prawdziwego zdarzenia z całym zapleczem treningowym.

Rozumiem, ze teraz kilku chłopcow z łapanki i synowie treneró trenują tylko biegi na 100 metrów od Yakuzy do bram na C.

Bez jaj, Chorwacja kraj 10x mniejszy niz My, a nie potrzebuja tam wypasionych boiski i lazurowych piłek.
Byłem, widzialem jak trenuja młodzi i gdzie trenuja.

Zreszta, mamy taki przykład Irka Jelenia czy Kuby. Z IV lig chłopaki wzięci, dlaczego graja tam gdzie graja?
Bo im w głowe nie uderzyło nic, byli ambitni a przede wszystkim pracowali na swoj sukces.
Jak przypominam sobie KUbe, co gral w meczu ze złamana kościa środstopia bodajze. A dzis? Połowa to czeka by sie nabawic urazu i isc na chorobowe...

Mit o tym ze nie mamy baz szkoleniowych jest o kant dupy rozbic jak dla mnie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując