Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16117
Stary 15.05.2010, 11:33
Był podobno kiedys (jest nadal?) jakiś nr gg kontaktowy do Wisły, gdzie mozna zadawać pytania. Kojarzy ktoś, bo głupi jestem i znaleźć nie mogę


EDIT: Tak Rudi, 1906. Dzięki.

Szok, że na to nie wpadłem
Ostatnio edytowane przez felipe : 15.05.2010 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując