Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 15.05.2010, 10:50
Ja myślę, że Kasperczak to jest najmniejszy problem jaki ma Wisła. Co za problem dla Cupiała trenera zmienić ? Przecież to jak pstryknięcie w palce. Problem w tym, co dalej.
Cupiał nie chciał spełnić wymagań Schafera. Nie chciał profesjonalnego sztabu z zagranicy. Wolał Kasperczaka, który pracuje w prowizorce z pomocą samego Bahra.
Czyli chyba prosta logika, że kasy dokładac nie będzie.