Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 15.05.2010, 08:12
Fakt, Cupiał nie sypie tak kasą jak dawniej i może zapał już nie ten. Ale paradoksalnie, jak nie zdobędziemy mistrzostwa, to może wyjść to nam na dobre. Cupiał jest bowiem człowiekiem cholernie ambitnym i nie znosi porażek. Nadzieja w tym, że ta jego ambicja została mocno podrażniona, bo gołym okiem widać, że Amika organizacyjnie nas prześcignęła. I nie wierzę, że Cupiał też tego nie widzi. Dlatego mam nadzieję, że zostawi Heńka, stworzy w końcu profesjonalne struktury w klubie i da jakąś kasę na transfery. Sądzę, że przy na prawdę mądrych transferach, 2 mln euro spokojnie by wystarczyło, pod warunkiem, że nie żegnamy się z Marcelo i Alvarezem.