Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7820
Stary 15.05.2010, 02:25
0 22 napisał(a):Wyświetl post
My od 93 jesteśmy zawsze w piątce
Ale do od czasu wejścia TeleFoniki do nas naprawdę sporo Wam brakuje.

sq napisał(a):Wyświetl post
przeciętny grajek, skończy w rezerwach przeciętnego klubu europejskiego o jakiejś tam renomie, lub będzie raz na 3 mecze strzelał gola na Cyprze w Grecji lub Izraelu jak Rengifo...


Wiesz co jest zabawne? Jak na nasze obecne warunki, to to się klasyfikuje jako sukces. Zobacz jak skończyli Sikora, Frankowski, Matusiak, Rasiak, Żurawski, Svitlica... Jeden napastnik który sobie radzi w silnej lidze to Jeleń. No offence, ale Lewandowski jego sukcesu raczej nie powtórzy. A przynajmniej - będzie mu bardzo trudno.
Trzeba realnie spojrzeć, gdzie piłkarsko jest nasza liga.

Micański jest dobry na Ekstraklasę, a to o wiele za mało żeby myśleć o jakiejkolwiek karierze poza naszymi granicami.
Dlatego nie liczę na niego jakoś specjalnie - jak coś Wam wbije, to fartem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.05.2010 o godz. 04:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując