0 22 napisał(a):

My od 93 jesteśmy zawsze w piątce
|
Ale do od czasu wejścia TeleFoniki do nas naprawdę sporo Wam brakuje.
sq napisał(a):

|
przeciętny grajek, skończy w rezerwach przeciętnego klubu europejskiego o jakiejś tam renomie, lub będzie raz na 3 mecze strzelał gola na Cyprze w Grecji lub Izraelu jak Rengifo...
|
Wiesz co jest zabawne? Jak na nasze obecne warunki, to to się klasyfikuje jako sukces. Zobacz jak skończyli Sikora, Frankowski, Matusiak, Rasiak, Żurawski, Svitlica... Jeden napastnik który sobie radzi w silnej lidze to Jeleń. No offence, ale Lewandowski jego sukcesu raczej nie powtórzy. A przynajmniej - będzie mu bardzo trudno.
Trzeba realnie spojrzeć, gdzie piłkarsko jest nasza liga.
Micański jest dobry na Ekstraklasę, a to o wiele za mało żeby myśleć o jakiejkolwiek karierze poza naszymi granicami.
Dlatego nie liczę na niego jakoś specjalnie - jak coś Wam wbije, to fartem.