Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9666
Stary 15.05.2010, 01:35
gigant napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę.
Uważam, że dopóki klub nie zaoferuje czegoś atrakcyjnego, czyli własnie klubowego muzeum lub sklepu z pamiatkami z prawdziwego zdarzenia, siłowni lub jakiegoś fitness w obrebie jednej trybuny łącznie z szybko i tanio podanym jedzeniem kazdy fast food, obojetne jak się będzie nazywał zbankrutuje w góra 3 miesiące.
muzeum ma być już zagwarantowane
Odpowiedz cytując