Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9659
Stary 14.05.2010, 23:47
KoPer napisał(a):Wyświetl post
ja nie rozumiem jednego ... Zastanawiają się kto ma zapewnić catering ? Kurde przecież jak by ktoś z Was miał swój lokal i wiedział, że co dwa tygodnie bedzie w nim pełno ludzi to oddalibyście taką żyłę złota komuś innemu? Klub nie może otworzyć własnej sieci powiedzmy "fast foodów" i stworzyć jakieś wiślackie menu ? Coś takiego jak MC albo KFC tylko stikte wiślackie ? Nie jeden klub na zachodzie właśnie tak robi... Tyle ile sprzedadzą tyle zarobią. No, ale u nas nie ma nikogo od marketingu ...
Uważasz że "pełno ludzi" raz na dwa tygodnie to żyła złota? Przy takim obłożeniu kładziesz najlepszą nawet knajpę.

Wislackie menu?
Karp po żydowsku schodzi w okolicy Bożego Narodzenia, wtedy liga nie gra.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując