KoPer napisał(a):

|
ja nie rozumiem jednego ... Zastanawiają się kto ma zapewnić catering ? Kurde przecież jak by ktoś z Was miał swój lokal i wiedział, że co dwa tygodnie bedzie w nim pełno ludzi to oddalibyście taką żyłę złota komuś innemu? Klub nie może otworzyć własnej sieci powiedzmy "fast foodów" i stworzyć jakieś wiślackie menu ? Coś takiego jak MC albo KFC tylko stikte wiślackie ? Nie jeden klub na zachodzie właśnie tak robi... Tyle ile sprzedadzą tyle zarobią. No, ale u nas nie ma nikogo od marketingu ...
|
Uważasz że "pełno ludzi" raz na dwa tygodnie to żyła złota? Przy takim obłożeniu kładziesz najlepszą nawet knajpę.
Wislackie menu?
Karp po żydowsku schodzi w okolicy Bożego Narodzenia, wtedy liga nie gra.