Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 14.05.2010, 22:07
thechris napisał(a):Wyświetl post
"Wcześniej ta wasza kuchenka z atmosferą była bardzo przykręcona..."
J. Zieliński

Przynajmniej chłop wie, że gdzie pracuje i się od tego nie odcina jak kibice

Fajnie jakby Lubin przykręcił dopływ gazu to tej kuchenki z atmosferą ale szanse - powiedzmy sobie szczerze - żadne.


czy zadne to wg mnie nie ale bardzo małe

bardzo male to nieznaczy ze ich nie ma bo Lechia mogla w Poznaniu zremisowac

jakby taki Micanski mial cos w rodzaju meczu z gatunku co strzela to wpada to moze byc ciekawie

ale nie pompujmy balonika,wychodze z zalozenia ze co ma byc to bedzie,a o Mistrza powalczymy z nimi na rowch warunkach w nast sezonie ,chodzi mi o miejsce rozgrywania swocih meczow u siebie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI