thechris napisał(a):

"Wcześniej ta wasza kuchenka z atmosferą była bardzo przykręcona..."
J. Zieliński
Przynajmniej chłop wie, że gdzie pracuje i się od tego nie odcina jak kibice 
Fajnie jakby Lubin przykręcił dopływ gazu to tej kuchenki z atmosferą ale szanse - powiedzmy sobie szczerze - żadne.
|
czy zadne to wg mnie nie ale bardzo małe
bardzo male to nieznaczy ze ich nie ma bo Lechia mogla w Poznaniu zremisowac
jakby taki Micanski mial cos w rodzaju meczu z gatunku co strzela to wpada to moze byc ciekawie
ale nie pompujmy balonika,wychodze z zalozenia ze co ma byc to bedzie,a o Mistrza powalczymy z nimi na rowch warunkach w nast sezonie ,chodzi mi o miejsce rozgrywania swocih meczow u siebie.