Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7810
Stary 14.05.2010, 22:05
http://nieruchomosci.pb.pl/2094357,4...ngowy?ref=col3

Lechia zbuduje ośrodek treningowy

Lechia Gdańsk planuje dużą inwestycję. W środę władze gdańskiego klubu podpisały z Magdaleną Kołodziejczak, wójtem gminy Pruszcz Gdański, list intencyjny w sprawie budowy piłkarskiego ośrodka treningowego.

Na obszarze 12 hektarów ma w sumie powstać 10-12 boisk różnej wielkości i nawierzchni. Na terenie ośrodka znajdą się także: bieżnia sprinterska, tory do podbiegów, ścianki treningowe, siłownia, sala fitness oraz internat.

— Optymistyczny wariant zakłada, że prace rozpoczniemy na wiosnę przyszłego roku, a inwestycja
zostanie zakończona na przełomie 2012 i 2013 r. Szacujemy, że jej koszt
wyniesie około 10-12 mln zł — mówi Maciej Turnowiecki, prezes Lechii Gdańsk.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując