Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 14.05.2010, 21:54
A ja mam pytanie ma ktoś jakąś tapetę w dużym rozmiarze (1920x1080 lub 1600x900), która przedstawia nasz doping na meczu(najlepiej oczywiście doping sprzed roku z sektora D, bo o Sosnowcu i Suchych stawach nawet nie mówię).

Chodzi mi o coś fajnego nie ordynarnego, rok temu nie raz się przeglądało zdjęcia z meczów i było wile ciekawych ujęć podczas dopingu, no ale wszytko w rozdzielczości 640x480...

Edit:

Może być też jakieś fajne zdjęcie z fety
Ostatnio edytowane przez igortsw : 14.05.2010 o godz. 22:22.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując