A ja mam pytanie ma ktoś jakąś tapetę w dużym rozmiarze (1920x1080 lub 1600x900), która przedstawia nasz doping na meczu(najlepiej oczywiście doping sprzed roku z sektora D, bo o Sosnowcu i Suchych stawach nawet nie mówię).
Chodzi mi o coś fajnego nie ordynarnego, rok temu nie raz się przeglądało zdjęcia z meczów i było wile ciekawych ujęć podczas dopingu, no ale wszytko w rozdzielczości 640x480...
Edit:
Może być też jakieś fajne zdjęcie z fety
