Nie zostawię-zawodnik charakter powinien pokazywac w najcięższych momentach,a nie machać z byle powodu rękami. Takich to idoli się doczekaliśmy... Walnie ręką w herb i wszyscy orgazm. Dobra,zostawmy to,rozgoryczenie przeze mnie przebija-2 noce spać nie mogłem po tym wtorku i dalej boli.
A co do trenera - jak nie jakiś gość zagraniczny to moze jakiś Wiślak... Kulawik, Moskal-trochę doświadczenia już mają.