Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 14.05.2010, 21:31
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Sądzę że Małecki przez swój charakter to właśnie przypadłby do gustu Petrescu wszak na boisku walczy

Gorzej z za przeproszeniem z (pusiami) typu Jirsak czy niestety Kirm.

PS
Jak przychodził Kasperczak wielu "medrców" pisało - przy Heńku Jirsak i Kirm jako tzw techniczni będą rządzić a nie "machający" rękami Małecki. I rządzą ale na ławce rezerwowych
Nie zweryfikujemy tego bo Petrescu nie wróci ale sądzę że byłoby podobnie przy Danie. Po prostu dobry kopacz to dobry kopacz więc zostaw tego Małeckiego.
Nie zostawię-zawodnik charakter powinien pokazywac w najcięższych momentach,a nie machać z byle powodu rękami. Takich to idoli się doczekaliśmy... Walnie ręką w herb i wszyscy orgazm. Dobra,zostawmy to,rozgoryczenie przeze mnie przebija-2 noce spać nie mogłem po tym wtorku i dalej boli.
A co do trenera - jak nie jakiś gość zagraniczny to moze jakiś Wiślak... Kulawik, Moskal-trochę doświadczenia już mają.
Tylko Wisła!