Vinci napisał(a):

|
Chyba niektorzy zapomnieli, jak to było, gdy zajęliśmy w lidze 8 miejsce, a na meczu z ŁKS-em (0:0) trybuny w połowie świeciły pustkami? I mało kto wierzył, że cokolwiek więcej da się z tą drużyną zrobić?
|
Chyba na różnych meczach byliśmy. Bez kitu, niektórzy mimo woli wpisują się w retorykę pejsów. Jeden pisze, że w II lidze chodziło nas na mecze 300, teraz czytam, że na meczu, na którym było nas ponad 10 000 trybuny świeciły pustkami.