Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22675
Stary 14.05.2010, 20:33
Mishau napisał(a):Wyświetl post
No ale przecież to na jedno wychodzi. Tylko nazwy zmienisz
A jednak nie, bo za nazwą "Polityka transferowa Wisły" stoją pewne przyzwyczajenia formowiczów, z którymi chcą walczyć (nieskutecznie) admini. Temat trasferowe s-f jest zupełnie niepotrzebny, to co ma być tam z przyzwyczajenia jest tutaj, a to co ma być tutaj (czyli komentarze do informacji mediów) niech będzie w nowym temacie, o takim właśnie tytule. I wtedy będzie na pewno lepiej niż teraz.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 14.05.2010 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując