Mishau napisał(a):

No ale przecież to na jedno wychodzi. Tylko nazwy zmienisz
|
A jednak nie, bo za nazwą "Polityka transferowa Wisły" stoją pewne przyzwyczajenia formowiczów, z którymi chcą walczyć (nieskutecznie) admini. Temat trasferowe s-f jest zupełnie niepotrzebny, to co ma być tam z przyzwyczajenia jest tutaj, a to co ma być tutaj (czyli komentarze do informacji mediów) niech będzie w nowym temacie, o takim właśnie tytule. I wtedy będzie na pewno lepiej niż teraz.