Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.05.2010, 18:43
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

"Jeśli chodzi o trofeum, to mogę zapewnić, że kilka minut po ostatnim gwizdku trafi w ręce mistrzów kraju". Jawne sku**********.
Ale co takiego Cię drażni? Bo nie bardzo rozumiem?

Fakt, że samych pucharów jest 2 lub 3 sztuki i będą one przygotowane do wręczenia zarówna w Krakowie, jak i Poznaniu? W zależności od tego komu przypadną?

Ze smutkiem stwierdzam, że coraz więcej użytkowników tego forum (będących gospodarzami) równa w swoich wynużeniach do internetowych natrętów z Poznania...
Chyba niektorzy zapomnieli, jak to było, gdy zajęliśmy w lidze 8 miejsce, a na meczu z ŁKS-em (0:0) trybuny w połowie świeciły pustkami? I mało kto wierzył, że cokolwiek więcej da się z tą drużyną zrobić?
"Kradzione szczęścia nie daje..."