Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 14.05.2010, 18:41
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Trener amici powoli nie wyrabia, co pokazał na konferencji prasowej...

http://sport.interia.pl/news/nerwowo...rencji,1478976
Cytat:
Trener zdenerwowany
(2010-05-14 19:13)~janusz
bo nie wie czy działacze kuchenki załatwili wszystko do końca
Komentarz pod artykułem
Раз два трзы, Туск ухади!