Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16099
Stary 14.05.2010, 18:08
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Zamierzam łowić pare razy na pol roku, rekreacyjnie, mogą być i płotki ale jeśli uważasz że to gowno warte to moge dołożyć stowe, za miesiąc bo teraz nie mam i kupić coś lepszego, tylko zaproponuj jakis sprzet
http://www.allegro.pl/item1023251365...oria_tani.html jak dla mnie tym zestawem nie pobawisz sie tzn nie wyrzucisz zbyt daleko jesli myslisz perspektywicznie o lowieniu to stanowczo odradzam
http://www.allegro.pl/item1022974641...k_gratisy.html o ile wedzisko wydaje się ok tak kołowrotek jak dla mnie oczywiście słabiutki
http://www.allegro.pl/item1027440342...as_szpula.html tu masz tani sprawdzony golden podobny mam od 6 lat miałem go tylko kupic na chwile
a bawię się nim bez przegladów i serwisu do dziś
http://allegro.pl/item1026307391_wed...p_60_110g.html wytrzymałe miłe wędzisko rownież z serii tele-karp kupione 6 lat na jeden wyjazd a łowię nim do dziś
domyslam sie że kolega z Wrocka jeśli tak to podałeś link z allegro od tego samego sprzedającego MArkolas zapewne osobiście Ci doradzi. Jak kołowrotek Golden ok , tak wędka naprawde zalezy gdzie się łowi czy rzeka jezioro czy jest duzo drzew itp
Połamania kija
Odpowiedz cytując