Roman K to moderator strony Zaglebia..
jak widac nie tylko nas razi to wszechobecne pompowanie balonika... nawet osoby z Zaglebia to irytuje.. bo to juz na prawde przesada (z ostatnich newsow.. znow miazga... bo Amika zamowila sobie autokar na fete.. autokar jak autokar, tyle ze ma grafike z herbem klubu, nie smierdzi, jest klima i posiada czyste fotele... i co oczywiste .. takiego autokaru nie ma Barcelona, Chelsea czy Manchester,tzn zaden klub na swiecie nie ma takiego autokaru..
a oto ten autokar
http://i41.tinypic.com/sbnf60.jpg )
wybiore sie do Czestochowy na kolanach jak sie wydarzy cud... autokary pozamawiali, szampany kupili, bilety wysprzedali.. a na koniec ..

oby, oby