Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2395
14.05.2010, 15:27
Pawel.Busko
napisał(a):
Oj byś się zdziwił
Nawet u mnie w grupie niektórzy wychodzili załamani poziomem matury z geografii
Ludzie nawet niewiedzą w jakim powiecie mieszkają. Ale spytał byś się skim spał Artur Żmijewski to Ci chronologicznie wymienią
Popieram, matura podstawowa np. z matmy była tak prosta, że ja teraz bez nauki w drugiej klasie napisał bym na ~90% spokojnie, ale spotkalem kilka osób, które sie modlą teraz o to, żeby te 30% mieć. Trzeba pamiętać, że matura jest dla wszystkich
pablo92TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pablo92TSW
Znajdź inne posty napisane przez pablo92TSW