Wehrmacht napisał(a):

|
Niestety jestem bardzo spokojny, że zbytnio się nie wykosztuje i będzie to trwało mniej więcej tyle co oglądanie meczu z Polonią.
|
Porównuj rezerwy Polonii Bytom, która na wiosnę gra zupełną kaszanę z wiceliderem wiosennej tabeli Zagłębiem to daleko zajdziesz. Lech jest faworytem, ale Zagłębie nie jest łatwym rywalem i remis nie jest nierealny. Ja po cichu liczę, że piłkarzyki Amici nie wytrzymają presji związanej z liderowaniem tak jak nie wytrzymali rok temu. Już im wszystkie media i kibice w Pyrlandii włożyli koronę na głowę, a takie świętowanie przed meczem już nie raz kończyło się wtopą. Trzeba wierzyć do końca.