Temat
:
Wisła Kraków - Odra Wodzisław, 15.V.2010,godzina 17.00
Wyświetl pojedynczy post
PEZET
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
109
14.05.2010, 14:49
na stadionie znajde;Ptylko teraz chce juz wiedziec na co sie nastawiac
PEZET
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PEZET
Znajdź inne posty napisane przez PEZET