Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7770
Stary 14.05.2010, 14:09
Nie ma co kisić ogóra przy kolejnych spekulacjach. Jutro będzie już wszystko jasne. A niech mają w końcu tego majstra po 18-latach. Źle w ostatnich latach pyry nie grają więc może coś zaprezentują w el. do LM, na pewno więcej niż Legia i raczej więcej niż Wisła.
Odpowiedz cytując