Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
16088
14.05.2010, 14:03
<Crasch>
napisał(a):
Witam, zamierzam sobie kupić wędke ale nie za bardzo sie znam na wędkach. Łowić będe raczej amatorsko i zastanawiam się narazie nad tymi dwiema wędkami:
http://www.allegro.pl/item1022974641...k_gratisy.html
http://www.allegro.pl/item1023251365...oria_tani.html
przeznaczyć na to zamierzam nie więcej niż 60 zł, jakieś rady?
pozdrawiam
Pytanie moje brzmi co Ty tym chcesz złowić
jesli Twoje dzieci nie maja się czym bawić i potrzeba ci uklejek i płotek to ok . Do łowienia się to raczej nie nadaje ale do siedzenia nad wodą a i owszem
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka