Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16088
Stary 14.05.2010, 14:03
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Witam, zamierzam sobie kupić wędke ale nie za bardzo sie znam na wędkach. Łowić będe raczej amatorsko i zastanawiam się narazie nad tymi dwiema wędkami:

http://www.allegro.pl/item1022974641...k_gratisy.html
http://www.allegro.pl/item1023251365...oria_tani.html


przeznaczyć na to zamierzam nie więcej niż 60 zł, jakieś rady?

pozdrawiam
Pytanie moje brzmi co Ty tym chcesz złowić jesli Twoje dzieci nie maja się czym bawić i potrzeba ci uklejek i płotek to ok . Do łowienia się to raczej nie nadaje ale do siedzenia nad wodą a i owszem
Odpowiedz cytując