fialo napisał(a):

|
Spokojnie Panowie. Na tą chwilę mistrzem jest Lech.
|
Otóż nie!!!NA TĘ CHWILĘ MISTRZEM POLSKI JESTEŚMY MY!!
Tak ku pokrzepieniu serc.Rzućcie okiem na ilość meczów zremisowanych przez pyry i przez Zagłębie Lubin.
1-1 jak nic. Jak dla mnie!
Ależ będzie nerwowo w Poznaniu jak po pierwszej połówce będzie nie tak jak cały Poznań sobie wymarzył...
Ale mi się marzy
