Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 14.05.2010, 13:07
fialo napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie Panowie. Na tą chwilę mistrzem jest Lech.
Otóż nie!!!NA TĘ CHWILĘ MISTRZEM POLSKI JESTEŚMY MY!!

Tak ku pokrzepieniu serc.Rzućcie okiem na ilość meczów zremisowanych przez pyry i przez Zagłębie Lubin.
1-1 jak nic. Jak dla mnie!
Ależ będzie nerwowo w Poznaniu jak po pierwszej połówce będzie nie tak jak cały Poznań sobie wymarzył...
Ale mi się marzy