300 tys ma obiecane Zagłębie od swoich szefów. Tylko pytam się co z tego


Wierzycie że polska piłka jest czysta jak łza. Mimo iż oskarżonych jest grubo ponad 200 ludzi?
Nic z tych rzeczy..... Lech może Zagłębiu obiecać xxxxxxx za przejście koło meczu.
A sędzia? Co za sztuka podyktować 2 karne w meczu ?
Jutro obstawiam u buka że w Poznaniu będzie karny ..... (bankowo)
Nadzieja umiera ostatnia.... Więc póki piłka w grze jutro do 18.50 wszystko się może zdarzyć...
W Poznaniu sędziuje ---- Robert Małek
Nam --Mikulski