Wyświetl pojedynczy post
Dieter
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 14.05.2010, 12:35
300 tys ma obiecane Zagłębie od swoich szefów. Tylko pytam się co z tego
Wierzycie że polska piłka jest czysta jak łza. Mimo iż oskarżonych jest grubo ponad 200 ludzi?
Nic z tych rzeczy..... Lech może Zagłębiu obiecać xxxxxxx za przejście koło meczu.
A sędzia? Co za sztuka podyktować 2 karne w meczu ?
Jutro obstawiam u buka że w Poznaniu będzie karny ..... (bankowo)
Nadzieja umiera ostatnia.... Więc póki piłka w grze jutro do 18.50 wszystko się może zdarzyć...

W Poznaniu sędziuje ---- Robert Małek
Nam --Mikulski
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Dieter : 14.05.2010 o godz. 12:37.