Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5000
Stary 14.05.2010, 12:33
Mi sie wydaje ze Sobiech pojdzie do Amiki..Wystarczy popatrzec na jego reakcje(a raczej jej brak) po faulu Bosackiego,zero pretensji do arbitra..Podobnie odbieram jego nonszalancki strzał tez w kocowce..
Odpowiedz cytując