Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4992
Stary 14.05.2010, 10:52
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Możecie się z tego śmiać lub nie ale ja uwazam że idealnym napastnikiem do nas byłby Tshibamba z Arki.
Jak Arka spadnie,a jest taka opcja,to jest to zawodnik śmiało do wyjęcia.
ja mam przed oczami jego akcje z Polonia Bytom i strzal na pusta bramke, a raczej nad
- jesli Arka spadnie to wlasnie przez ta sytuacje
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując