palladynTS napisał(a):

Możecie się z tego śmiać lub nie ale ja uwazam że idealnym napastnikiem do nas byłby Tshibamba z Arki.
Jak Arka spadnie,a jest taka opcja,to jest to zawodnik śmiało do wyjęcia.
|
ja mam przed oczami jego akcje z Polonia Bytom i strzal na pusta bramke, a raczej nad
- jesli Arka spadnie to wlasnie przez ta sytuacje