Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 14.05.2010, 09:05
Lubin w przypadku porażki może spaść nawet o 4 lokaty - a to spowoduje zmniejszenie wpływu do kasy klubu o jakieś 800 tys złotych. Dosyć sporo - nawet jak na miedziowych. Praktycznie cały sztab trenerski Zagłębia został razem ze Smudą wyr...any z Amiki. Micanski - do Amiki Poznań też nie ma specjalnie miłości.
Aha no i szefowie Lubina zagwarantowali swoim graczon 300 tys zł za zwycięstwa w Lubinie.
Tyle donosi Gazeta Wrocławska - ku pokrzepieniu serc.
A Heniek co by tu nie mówic - powiedział prawdę o Amice.
Dla mnie sędzia Gil miał za zadanie załatwić mistrzostwo dla Amiki:
nie udało się upieprzyć Wisły w Warszawie, to trzeba było ratować Lecha w Chorzowie - przecież gdyby był karny w doliczonym czasie gry dla Ruchu, to nawet tracąc bramkę z Żydami, mielibyśmy MP blisko.
Amice ten remis - który pozwolił utrzymać im p. Gil był potrzebny do zachowania jakichkolwiek szans, ale bramka dla Cracovii i gol Kriwca sprawiły, że Lech jest prawie mistrzem.
Prawie ...... robi jednak dużą różnicę. Wisłą wygrywa, a Amika traci gola na początku i ratuje remis w 92 minucie - niestety zostaje tylko majstrem ligi - oto mój scenariusz na dziś. A pan Gil powinien na nowym stadionie Wisły otrzymać owację - skur...el
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!