Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 14.05.2010, 06:12
Wielkie brawa dla Kasperczaka za dzisiejszy wywiad jakiego udzielił PS i nie chodzi juz tylko kontekst możliwego zakończenia ekstraklasy ale przedstawienie pewnych ważnych faktów i z tym forowaniem Amicznych .

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Hen...001,1,727.html
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 14.05.2010 o godz. 06:33.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."