Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6903
Stary 14.05.2010, 00:42
Dokładnie, tak jak kilku debili ze Słupska, którzy postanowili sobie zakpić z katastrofy i śmierci 96 osób. Ponoć "studenci", piszę w cudzysłowie bo użycie tutaj słowa wykształciuchy byłoby chyba obraźliwe dla osób hmm... kupujących sobie wykształcenie, ale jednocześnie nie będących takimi hienami.

http://www.fakt.pl/Studenci-kpia-ze-...y,71927,1.html

Zastanawia mnie też fakt, że w grupie (dość licznej), która obserwowała te pseudo popisy nie znalazł się nikt kto zaprotestowałby przeciwko tego typu "harcom", czy tak właśnie ma wyglądać Polska inteligencja