Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 13.05.2010, 23:22
Ehh ciezko znowu robic sobie jakies nadzieje .

wiem ze wiara musi byc,ale w ten sezon byl dla nas calosciowo przykry i coz by to bylo za zwieczenie gdyby zakonczyl sie wspaniale

niby czemu Lubin mialby tam choc remisu nie ugrac Lechia spokojnie mogla,a my musimy uporac sie z Odra i spuscic ja do I ligi.

po wtorku emocje juz ze mnie zeszly ,na tyle ze ciezko znowu robic sobie nadzieje ,zeby potem ta gorycz nie byla taka...

coz ,i tak bedzie ciekawie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI