Ehh ciezko znowu robic sobie jakies nadzieje .
wiem ze wiara musi byc,ale w ten sezon byl dla nas calosciowo przykry i coz by to bylo za zwieczenie gdyby zakonczyl sie wspaniale
niby czemu Lubin mialby tam choc remisu nie ugrac

Lechia spokojnie mogla,a my musimy uporac sie z Odra i spuscic ja do I ligi.
po wtorku emocje juz ze mnie zeszly ,na tyle ze ciezko znowu robic sobie nadzieje ,zeby potem ta gorycz nie byla taka...
coz ,i tak bedzie ciekawie