Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 13.05.2010, 23:10
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Co świruję? Z Czym? Z tymi 8 pkt.? Czy z tym, że nie wierze w Mistrzostwo dla Wisły? Chyba ty świrujesz.

Po 1 zbastuj ze slownictwem.
Po 2 przyjmij do wiadomosci ze ktos moze miec inny punkt widzenia
WISŁA PANY !!