|
Tak, ktorys z dziennikarzy zadzwonil do Cupiala i spytal
- zalujesz ze zwolniles Dana?
- no siema, tak zaluje,
- ok, pozdro
musisz zrozumiec ze Dan wielu wywiadow nie udzielal.. po prostu po awansowie jego klubu do LM Polska mentalnosc musiala to wykorzystac przypominajac to i tamto.. niektorzy z nich maja na tyle maly mozdzek ze im sie wydaje ze gdyby w tym czasie prowadzil Odre Wodzislaw to awansowalby z nia do LM..
tak na przekor chcialbym zeby wrocil.. i co gdyby mu sie nie udalo? co wtedy by pisali?
no przeciez wedlug nich skoro z tamtymi awansowal to z Wisla tez awansuje.. jakie to proste, ze tez nikt jeszcze na to nie wpadl.. Smuda z Widzewem tez awansowal do LM .. a prowadzac Poznaniakow czy Wisle mu sie ta sztuka nie udala.. jakie to dziwne.. a wedlug Borkow wrecz logiczne..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 13.05.2010 o godz. 22:00.
|