Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 13.05.2010, 21:48
Ludzie, o stracie punktów przez Lecha można by było mówić w każdym, w każdym meczu z Zagłębiem ale nie do cholery kiedy to jest mecz o MP (w tym przypadku o majstra). Oni nie bedą gryźć trawy, oni ją bedą poprostu wpierdalać bez popicia. Siądą na miedziowych tak że sie pogubią jak dzieci w lesie. Jedni frajerzy tego sezonu już są i jestesmy to my, nie uważam żeby leszek pokpił sprawe. Powtarzam wam jeszcze raz drodzy Wiślacy. to nie jest zwykły mecz Lech - Zagłębie