Wyświetl pojedynczy post
czolg
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3918
Stary 13.05.2010, 21:48
a witam, mam takie nietypowe pytanie. jako ze wczoraj sie troszke 'porobilem' %
a ja zawsze wtedy wlaczam komputer i czytalem duzo wywiadow artykulow itp
...i czytalem taki ciekawy ze sie wypowiadal nasz Dan Petrescu odnoscie przegrania ze Sraxą i ogolnie skomplikowanej sytuacji w walce o MP, mowil ze dotarly do niego sluchy ze wlasciciel szybko zaczal zalowac zwolnienia go i ze on (Dan) chetnie by wrocil do Wisly.

bylo cos takiego czy mi sie przysnilo? ;/
Odpowiedz cytując