Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 13.05.2010, 21:39
ja tez robie obecnie i instruktorka byla zaskoczona moimi umiejętnościami na plus oczywiście polecam szkołe Karol Peszt na ulicy Topolowej rownoległa do ulicy lubicz szybkie wykłady i nie trzeba długo czekać na jazdy
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
Odpowiedz cytując