Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare
Offline
#
1057
13.05.2010, 21:39
ja tez robie obecnie i instruktorka byla zaskoczona moimi umiejętnościami na plus oczywiście
polecam szkołe Karol Peszt na ulicy Topolowej rownoległa do ulicy lubicz szybkie wykłady i nie trzeba długo czekać na jazdy
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
GiZmO_14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GiZmO_14
Znajdź inne posty napisane przez GiZmO_14