Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 13.05.2010, 21:25
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Blaszczu16 moze nie swiruj co?
Zagłębiu trzeba przypomniec ze my ogralismy Belchatow dajac im tym samym mistrza w 2007. Niech sie chociaz staraja.
Co świruję? Z Czym? Z tymi 8 pkt.? Czy z tym, że nie wierze w Mistrzostwo dla Wisły? Chyba ty świrujesz.