Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1054
Stary 13.05.2010, 21:13
zdałem wczoraj i co teraz ? ponoć jakieś 8 dych muszę gdzieś zapłacić...

no dobra ale kiedy mam to zapłacić ?
Ostatnio edytowane przez South : 13.05.2010 o godz. 21:56.
Odpowiedz cytując