Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.05.2010, 21:09
Nie odpisuje, a cytuje..
bo glupkowato piszesz.. 8 pkt na ..13 kolejek przed koncem to gowno a nie przewaga, chyba ze za wygrana dostawaloby sie 1 punkt, za remis i przegrana nic
adijos