Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 13.05.2010, 21:00
Gownem to nie powiem kto jest, bo bym bana dostał. To jest bardzo dużo i nie będziesz mi tu chrzanił, że to żadna przewaga. Wystarczająca do obrony tytułu, ale pod warunkiem, że my wygrywamy z dołem, a nie wpier...ol. Nie pisze, że gdyby Wisła została mistrze to byłoby to nic nadzwyczajnego, przeciwnie. Takiego cudu w życiu bym nie widział i raczej w sobotę nie zobaczę. I daruj sobie głupie teksty w stylu "nie osłabiaj mnie", bo jak cię tak osłabiam to po ch*ja mi odpisujesz?!